DLE35PS12
XP PowerXP Power
DLE35PS12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLE35PS12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
Fitxak: DLE35PS12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
DLE35PS12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLE35PS12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3278 pcs Datuen fitxa DLE35PS12.pdf
pisu 0.77 lb (349.27g) Tentsioa - Irteera 9 ~ 12 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Series DLE35
balorazio IP67 Energia (Watts) 30W
Beste izenak 1470-2584 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 80%
dimming - Deskribapen zehatza 2.5A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Homologazioak CE, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DLE45PS36
DLE45PS36
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V 1.25A
Stockean: 2825 pcs
Deskarga: DLE45PS36.pdf
RFQ
DLE30C-KC9
DLE30C-KC9
fabrikatzaileak: ON Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL
Stockean: 5746 pcs
Deskarga: DLE30C-KC9.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C