DLE25PS48
XP PowerXP Power
DLE25PS48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLE25PS48
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .5A
Fitxak: DLE25PS48.pdf
  • Mezua
DLE25PS48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLE25PS48 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4198 pcs Datuen fitxa DLE25PS48.pdf
pisu 0.77 lb (349.27g) Tentsioa - Irteera 34 ~ 48 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Series DLE25
balorazio IP67 Energia (Watts) 24W
Beste izenak 1470-2582 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 80%
dimming - Deskribapen zehatza 500mA 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 500mA Homologazioak CE, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DLE35PS24
DLE35PS24
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Stockean: 3631 pcs
Deskarga: DLE35PS24.pdf
RFQ
DLE15PS500-A
DLE15PS500-A
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: LED DRIVER CC AC/DC 24-30V 500MA
Stockean: 7222 pcs
Deskarga: DLE15PS500-A.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
fabrikatzaileak: ON Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL