DLE25PS57
XP PowerXP Power
DLE25PS57 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLE25PS57
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .35A
Fitxak: DLE25PS57.pdf
  • Mezua
DLE25PS57ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLE25PS57 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .35A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4471 pcs Datuen fitxa DLE25PS57.pdf
pisu 0.77 lb (349.27g) Tentsioa - Irteera 40 ~ 57 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Series DLE25
balorazio IP67 Energia (Watts) 20W
Beste izenak 1470-2583 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 78%
dimming - Deskribapen zehatza 350mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 350mA Homologazioak CE, TUV, UL