DLE35PS36
XP PowerXP Power
DLE35PS36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLE35PS36
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A
Fitxak: DLE35PS36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
DLE35PS36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLE35PS36 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3663 pcs Datuen fitxa DLE35PS36.pdf
pisu 0.77 lb (349.27g) Tentsioa - Irteera 24 ~ 36 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Series DLE35
balorazio IP67 Energia (Watts) 36W
Beste izenak 1470-2586 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 82%
dimming - Deskribapen zehatza 1A 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 1A Homologazioak CE, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DLE35PS24
DLE35PS24
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Stockean: 3631 pcs
Deskarga: DLE35PS24.pdf
RFQ
DLE45PS48
DLE45PS48
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: LED DRIVER CC/CV AC/DC 34-48V 1A
Stockean: 2918 pcs
Deskarga: DLE45PS48.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
fabrikatzaileak: ON Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL