DLE35PS24
XP PowerXP Power
DLE35PS24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLE35PS24
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Fitxak: DLE35PS24.pdf
  • Mezua
DLE35PS24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLE35PS24 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3631 pcs Datuen fitxa DLE35PS24.pdf
pisu 0.77 lb (349.27g) Tentsioa - Irteera 16 ~ 24 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Series DLE35
balorazio IP67 Energia (Watts) 34W
Beste izenak 1470-2585 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 81%
dimming - Deskribapen zehatza 1.4A 16 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 1.4A Homologazioak CE, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DLE35PS48
DLE35PS48
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A
Stockean: 3577 pcs
Deskarga: DLE35PS48.pdf
RFQ
DLE30E
DLE30E
fabrikatzaileak: ON Semiconductor
deskribapena: DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
Stockean: 4378 pcs
Deskarga: DLE30E.pdf
RFQ
DLE35PS57
DLE35PS57
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A
Deskarga: DLE35PS57.pdf
DLE35PS12
DLE35PS12
deskribapena: LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
Deskarga: DLE35PS12.pdf
DLE30C
DLE30C
deskribapena: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL