DLE35PS57
XP PowerXP Power
DLE35PS57 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLE35PS57
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A
Fitxak: DLE35PS57.pdf
  • Mezua
DLE35PS57ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLE35PS57 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3746 pcs Datuen fitxa DLE35PS57.pdf
pisu 0.77 lb (349.27g) Tentsioa - Irteera 40 ~ 57 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Series DLE35
balorazio IP67 Energia (Watts) 28W
Beste izenak 1470-2588 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 82%
dimming - Deskribapen zehatza 500mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 500mA Homologazioak CE, TUV, UL