DLE25PS36
XP PowerXP Power
DLE25PS36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DLE25PS36
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V .7A
Fitxak: DLE25PS36.pdf
  • Mezua
DLE25PS36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DLE25PS36 fabrikatzailea XP Power
deskribapena LED DVR CC/CV AC/DC 24-36V .7A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3627 pcs Datuen fitxa DLE25PS36.pdf
pisu 0.77 lb (349.27g) Tentsioa - Irteera 24 ~ 36 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Series DLE25
balorazio IP67 Energia (Watts) 25W
Beste izenak 1470-2581 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OVP, SCP Eraginkortasuna 80%
dimming - Deskribapen zehatza 700mA 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 700mA Homologazioak CE, TUV, UL