STGP20V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP20V60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP20V60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 40A 167W TO220AB
Fitxak: STGP20V60DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGP20V60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP20V60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 40A 167W TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 34709 pcs Datuen fitxa STGP20V60DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 20A
Probako egoera 400V, 20A, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 38ns/149ns
Energia aldatzea 200µJ (on), 130µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 40ns
Energia - Max 167W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-13761-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 116nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 40A 167W Through Hole TO-220
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 80A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 40A