STGP20M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP20M65DF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP20M65DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT TRENCH 650V 40A TO220
Fitxak: 1.STGP20M65DF2.pdf2.STGP20M65DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGP20M65DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP20M65DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT TRENCH 650V 40A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39773 pcs Datuen fitxa 1.STGP20M65DF2.pdf2.STGP20M65DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Probako egoera 400V, 20A, 12 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 26ns/108ns
Energia aldatzea 140µJ (on), 560µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series M Alderantzizko berreskuratzea (trr) 166ns
Energia - Max 166W Pakete / kasua TO-220-3
Beste izenak 497-17909
STGP20M65DF2-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Gate Charge 63nC
Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 40A 166W Through Hole TO-220 Oraina - Pulsed Collector (Icm) 80A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 40A