STGP30H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP30H60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP30H60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 60A 260W TO220
Fitxak: STGP30H60DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGP30H60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP30H60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 60A 260W TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32960 pcs Datuen fitxa STGP30H60DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 30A
Probako egoera 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 50ns/160ns
Energia aldatzea 350µJ (on), 400µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 110ns
Energia - Max 260W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-13583-5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 105nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Through Hole TO-220
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 60A