STGP30M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP30M65DF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP30M65DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 650V 30A TO-220AB
Fitxak: STGP30M65DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGP30M65DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP30M65DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 650V 30A TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 41677 pcs Datuen fitxa STGP30M65DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Probako egoera 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 31.6ns/115ns
Energia aldatzea 300µJ (on), 960µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 140ns
Energia - Max 258W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-15841-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 80nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 60A 258W Through Hole TO-220
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 60A