STGP30H65F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP30H65F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP30H65F
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 650V 60A 260W TO-220AB
Fitxak: STGP30H65F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGP30H65Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP30H65F fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 650V 60A 260W TO-220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29483 pcs Datuen fitxa STGP30H65F.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 30A
Probako egoera 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 50ns/160ns
Energia aldatzea 350µJ (on), 400µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series - Energia - Max 260W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3
Beste izenak 497-14558-5
STGP30H65F-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Gate Charge 105nC
Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 60A 260W Through Hole TO-220 Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 60A