STGP19NC60SD
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP19NC60SD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGP19NC60SD
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 40A 130W TO220
Fitxak: STGP19NC60SD.pdf
  • Mezua
STGP19NC60SDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGP19NC60SD fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 40A 130W TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73186 pcs Datuen fitxa STGP19NC60SD.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 12A
Probako egoera 480V, 12A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 17.5ns/175ns
Energia aldatzea 135µJ (on), 815µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220
Series PowerMESH™ Alderantzizko berreskuratzea (trr) 31ns
Energia - Max 130W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak 497-7013-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa -
Gate Charge 54.5nC Deskribapen zehatza IGBT 600V 40A 130W Through Hole TO-220
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 80A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 40A