25LSW390000MEFC90X141
RubyconRubycon
25LSW390000MEFC90X141 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LSW390000MEFC90X141
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 390000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: 1.25LSW390000MEFC90X141.pdf2.25LSW390000MEFC90X141.pdf3.25LSW390000MEFC90X141.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
25LSW390000MEFC90X141ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LSW390000MEFC90X141 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 390000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.543" Dia (90.00mm)
Series LSW Ripple Current @ maiztasuna baxua 27.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 29.376A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.236" (31.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 5.630" (143.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 390000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 390000µF eskaerak General Purpose