25LSQ56000MEFC36X118
RubyconRubycon
25LSQ56000MEFC36X118 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LSQ56000MEFC36X118
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
25LSQ56000MEFC36X118ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LSQ56000MEFC36X118 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 56000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5032 pcs Datuen fitxa 1.25LSQ56000MEFC36X118.pdf2.25LSQ56000MEFC36X118.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.417" Dia (36.00mm)
Series LSQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 8.4A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.072A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 4.803" (122.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 56000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 56000µF eskaerak General Purpose