25LSW330000MEFC77X151
RubyconRubycon
25LSW330000MEFC77X151 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LSW330000MEFC77X151
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: 1.25LSW330000MEFC77X151.pdf2.25LSW330000MEFC77X151.pdf3.25LSW330000MEFC77X151.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
25LSW330000MEFC77X151ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LSW330000MEFC77X151 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 330000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.032" Dia (77.00mm)
Series LSW Ripple Current @ maiztasuna baxua 26A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 28.08A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 1.236" (31.40mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 6.063" (154.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330000µF eskaerak General Purpose