25LSQ120000M51X118
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LSQ120000M51X118
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena SCREW TERMINAL
Fitxak: 1.25LSQ120000M51X118.pdf2.25LSQ120000M51X118.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30 pcs
  • Mezua
25LSQ120000M51X118ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LSQ120000M51X118 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena SCREW TERMINAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2976 pcs Datuen fitxa 1.25LSQ120000M51X118.pdf2.25LSQ120000M51X118.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LSQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 12.9A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 13.932A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.858" (21.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 4.764" (121.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 120000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 120000µF