25LSQ68000MNB51X83
RubyconRubycon
25LSQ68000MNB51X83 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LSQ68000MNB51X83
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW
Fitxak: 1.25LSQ68000MNB51X83.pdf2.25LSQ68000MNB51X83.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
25LSQ68000MNB51X83ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LSQ68000MNB51X83 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena CAP ALUM 68000UF 20% 25V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3797 pcs Datuen fitxa 1.25LSQ68000MNB51X83.pdf2.25LSQ68000MNB51X83.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.008" Dia (51.00mm)
Series LSQ Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.3A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 10.044A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 1189-1918
25LSQ68000M51X83
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.858" (21.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 3.386" (86.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 68000µF