25LSQ680000M77X161
RubyconRubycon
Rubycon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25LSQ680000M77X161
Fabrikatzaileak / Marka: Rubycon
Produktuaren Deskribapena SCREW TERMINAL
Fitxak: 1.25LSQ680000M77X161.pdf2.25LSQ680000M77X161.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 993 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 993 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8 pcs
  • Mezua
25LSQ680000M77X161ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25LSQ680000M77X161 fabrikatzailea Rubycon
deskribapena SCREW TERMINAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 993 pcs Datuen fitxa 1.25LSQ680000M77X161.pdf2.25LSQ680000M77X161.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 3.031" Dia (77.00mm)
Series LSQ balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.236" (31.40mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.457" (164.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 680000µF