MINISMDC125F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC125F-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINISMDC125F-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Fitxak: 1.MINISMDC125F-2.pdf2.MINISMDC125F-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MINISMDC125F-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINISMDC125F-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 464362 pcs Datuen fitxa 1.MINISMDC125F-2.pdf2.MINISMDC125F-2.pdf
Tentsioa - Geh 6V Mota Polymeric
Bidaia ordua 400ms Lodiera (Max) 0.019" (0.48mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniSMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 140 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 50 mOhms