MINISMDC150F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC150F/24-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINISMDC150F/24-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Fitxak: 1.MINISMDC150F/24-2.pdf2.MINISMDC150F/24-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
MINISMDC150F/24-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINISMDC150F/24-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 381341 pcs Datuen fitxa 1.MINISMDC150F/24-2.pdf2.MINISMDC150F/24-2.pdf
Tentsioa - Geh 24V Mota Polymeric
Bidaia ordua 1.5s Lodiera (Max) 0.076" (1.94mm)
Tamaina / dimentsioa 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniSMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 120 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 40 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak MINISMDC150F/24-2-ND
MINISMDC150F/242
MINISMDC150F24-2TR
MINISMDC150F242
MINISMDC150F242TR
MINISMDC150F242TR-ND
RF1180-000
RF1232-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1.5A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 3A
Uneko - Geh 20A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.5A
Homologazioak CSA, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MINISMDC150-2
MINISMDC150-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1812
Stockean: 6446 pcs
Deskarga: MINISMDC150-2.pdf
RFQ
MINISMDC125F/16-2
MINISMDC125F/16-2
deskribapena: PTC RESET FUSE 16V 1.25A 1812
Stockean: 163994 pcs
Deskarga: MINISMDC125F/16-2.pdf
RFQ
MINISMDC150F-2
MINISMDC150F-2