MINISMDC110F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC110F/24-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINISMDC110F/24-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812
Fitxak: 1.MINISMDC110F/24-2.pdf2.MINISMDC110F/24-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
3000 pcs
  • Mezua
MINISMDC110F/24-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINISMDC110F/24-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 24V 1.1A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 337525 pcs Datuen fitxa 1.MINISMDC110F/24-2.pdf2.MINISMDC110F/24-2.pdf
Tentsioa - Geh 24V Mota Polymeric
Bidaia ordua 500ms Lodiera (Max) 0.057" (1.46mm)
Tamaina / dimentsioa 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniSMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 180 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 60 mOhms
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak MINISMDC110F/24-2-ND
MINISMDC110F/242
MINISMDC110F24-2TR
MINISMDC110F242
MINISMDC110F242TR
MINISMDC110F242TR-ND
RF1182-000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 1.1A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 2.2A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.1A