MINISMDC075F/24-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC075F/24-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINISMDC075F/24-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812
Fitxak: 1.MINISMDC075F/24-2.pdf2.MINISMDC075F/24-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MINISMDC075F/24-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINISMDC075F/24-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 24V 750MA 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 146123 pcs Datuen fitxa 1.MINISMDC075F/24-2.pdf2.MINISMDC075F/24-2.pdf
Tentsioa - Geh 24V Mota Polymeric
Bidaia ordua 300ms Lodiera (Max) 0.057" (1.46mm)
Tamaina / dimentsioa 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniSMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 290 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 90 mOhms
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak MINISMDC075F24-2CT
MINISMDC075F242CT
MINISMDC075F242CT-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 24V 750mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 1.5A
Uneko - Geh 40A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 750mA
Homologazioak CSA, TUV, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MINISMDC110F-2
MINISMDC110F-2
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Stockean: 224783 pcs
Deskarga: MINISMDC110F-2.pdf
RFQ
MINISMDC075F-2
MINISMDC075F-2
deskribapena: PTC RESET FUSE 13.2V 750MA 1812