MINISMDC100F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC100F-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINISMDC100F-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812
Fitxak: 1.MINISMDC100F-2.pdf2.MINISMDC100F-2.pdf
  • Mezua
MINISMDC100F-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINISMDC100F-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 8V 1.1A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4778 pcs Datuen fitxa 1.MINISMDC100F-2.pdf2.MINISMDC100F-2.pdf
Tentsioa - Geh 8V Mota Polymeric
Bidaia ordua 300ms Lodiera (Max) 0.024" (0.62mm)
Tamaina / dimentsioa 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniSMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 210 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 40 mOhms
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1812 (4532 Metric), Concave Beste izenak MINISMDC100F-2DKR
MINISMDC100FDKR
MINISMDC100FDKR-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Deskribapen zehatza Polymeric PTC Resettable Fuse 8V 1.1A Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave Oraina - Bidaia (It) 2.2A
Uneko - Geh 100A Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 1.1A