MINISMDC110F/16-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
MINISMDC110F/16-2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MINISMDC110F/16-2
Fabrikatzaileak / Marka: Hamlin / Littelfuse
Produktuaren Deskribapena PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812
Fitxak: 1.MINISMDC110F/16-2.pdf2.MINISMDC110F/16-2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MINISMDC110F/16-2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MINISMDC110F/16-2 fabrikatzailea Hamlin / Littelfuse
deskribapena PTC RESET FUSE 16V 1.1A 1812 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 420838 pcs Datuen fitxa 1.MINISMDC110F/16-2.pdf2.MINISMDC110F/16-2.pdf
Tentsioa - Geh 16V Mota Polymeric
Bidaia ordua 500ms Lodiera (Max) 0.019" (0.48mm)
Tamaina / dimentsioa 0.181" L x 0.128" W (4.60mm x 3.24mm) Series PolySwitch®, miniSMD
Erresistentzia - Post Trip (R1) (Max) 180 mOhms Erresistentzia - Hasierako (Ri) (Min) 60 mOhms