LLSTR-200
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-200
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 200UH 795MA 400 MOHM
Fitxak: LLSTR-200.pdf
  • Mezua
LLSTR-200ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-200 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 200UH 795MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9051 pcs Datuen fitxa LLSTR-200.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Beste izenak LLSTR-200 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 200µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.2MHz
Deskribapen zehatza 200µH Shielded Toroidal Inductor 795mA 400 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 400 mOhm Max
Uneko balorazioa 795mA Uneko - Saturazioa 460mA