LLSTR-140
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-140
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 140UH 1A 250 MOHM SMD
Fitxak: LLSTR-140.pdf
  • Mezua
LLSTR-140ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-140 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 140UH 1A 250 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7213 pcs Datuen fitxa LLSTR-140.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Beste izenak LLSTR-140 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 140µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 5MHz
Deskribapen zehatza 140µH Shielded Toroidal Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa 560mA