LLSTR-175
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-175
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 175UH 890MA 325 MOHM
Fitxak: LLSTR-175.pdf
  • Mezua
LLSTR-175ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-175 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 175UH 890MA 325 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9010 pcs Datuen fitxa LLSTR-175.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Beste izenak LLSTR-175 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 175µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.5MHz
Deskribapen zehatza 175µH Shielded Toroidal Inductor 890mA 325 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 325 mOhm Max
Uneko balorazioa 890mA Uneko - Saturazioa 540mA