LLSTR-125
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-125
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 125UH 1A 250 MOHM SMD
Fitxak: LLSTR-125.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
LLSTR-125ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-125 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 125UH 1A 250 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7952 pcs Datuen fitxa LLSTR-125.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
estali Shielded Series LLSTR
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Bulk Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak LLSTR-125 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 125µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 6MHz
Deskribapen zehatza 125µH Shielded Toroidal Inductor 1A 250 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max
Uneko balorazioa 1A Uneko - Saturazioa 640mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LLSTR-18
LLSTR-18
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 18UH 2.05A 60 MOHM SMD
Stockean: 6939 pcs
Deskarga: LLSTR-18.pdf
RFQ
LLST-75
LLST-75
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 75UH 1.19A 180 MOHM