LLSTR-150
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-150
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 985MA 260 MOHM
Fitxak: LLSTR-150.pdf
  • Mezua
LLSTR-150ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-150 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 150UH 985MA 260 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8747 pcs Datuen fitxa LLSTR-150.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Beste izenak LLSTR-150 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 150µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 4MHz
Deskribapen zehatza 150µH Shielded Toroidal Inductor 985mA 260 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 260 mOhm Max
Uneko balorazioa 985mA Uneko - Saturazioa 560mA