LLSTR-220
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LLSTR-220
Fabrikatzaileak / Marka: API Delevan
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 795MA 400 MOHM
Fitxak: LLSTR-220.pdf
  • Mezua
LLSTR-220ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LLSTR-220 fabrikatzailea API Delevan
deskribapena FIXED IND 220UH 795MA 400 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8372 pcs Datuen fitxa LLSTR-220.pdf
Mota Toroidal tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm)
Beste izenak LLSTR-220 BULK 100 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 0.290" (7.37mm) Frekuentzia - Self Resonant 3MHz
Deskribapen zehatza 220µH Shielded Toroidal Inductor 795mA 400 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 400 mOhm Max
Uneko balorazioa 795mA Uneko - Saturazioa 460mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LLSTR-22
LLSTR-22
fabrikatzaileak: API Delevan
deskribapena: FIXED IND 22UH 1.9A 70 MOHM SMD