74F138PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F138PC
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC DECODER/DEMUX 3/8LINE 16-DIP
Fitxak: 74F138PC.pdf
  • Mezua
74F138PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F138PC fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC DECODER/DEMUX 3/8LINE 16-DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3745 pcs Datuen fitxa 74F138PC.pdf
Tentsio hornidura iturria Single Supply Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Mota Decoder/Demultiplexer Hornitzaileen gailuen paketea 16-DIP
Series 74F Packaging Tube
Pakete / kasua 16-DIP (0.300", 7.62mm) Beste izenak 74F138
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Through Hole
Zirkuitu independenteak 1 Deskribapen zehatza Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-DIP
Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA Zirkuitua 1 x 3:8