74F138SJ
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F138SJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F138SJ
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena DECODER/DEMUX 1-OF-8 16SOP
Fitxak: 74F138SJ.pdf
  • Mezua
74F138SJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F138SJ fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena DECODER/DEMUX 1-OF-8 16SOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5026 pcs Datuen fitxa 74F138SJ.pdf
Tentsio hornidura iturria Single Supply Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Mota Decoder/Demultiplexer Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOP
Series 74F Packaging Tube
Pakete / kasua 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Zirkuitu independenteak 1
Deskribapen zehatza Decoder/Demultiplexer 1 x 3:8 16-SOP Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA