74F139SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F139SC
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC DECODER/DEMUX DL 1OF4 16-SOIC
Fitxak: 74F139SC.pdf
  • Mezua
74F139SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F139SC fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC DECODER/DEMUX DL 1OF4 16-SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2876 pcs Datuen fitxa 74F139SC.pdf
Tentsio hornidura iturria Single Supply Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V
Mota Decoder/Demultiplexer Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC
Series 74F Packaging Tube
Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Zirkuitu independenteak 2
Deskribapen zehatza Decoder/Demultiplexer 1 x 2:4 16-SOIC Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA