74F126AP-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F126AP-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Bourns, Inc.
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.2UH 950MA 220 MOHM
Fitxak: 1.74F126AP-RC.pdf2.74F126AP-RC.pdf
  • Mezua
74F126AP-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F126AP-RC fabrikatzailea Bourns, Inc.
deskribapena FIXED IND 1.2UH 950MA 220 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5566 pcs Datuen fitxa 1.74F126AP-RC.pdf2.74F126AP-RC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
estali Unshielded Series 74F
balorazio - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Phenolic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 1.2µH Altuera - Eserita (Max) -
Frekuentzia - Self Resonant 174MHz Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 220 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 220 mOhm Max Uneko balorazioa 950mA