74F132SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F132SC
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14SOIC
Fitxak: 74F132SC.pdf
  • Mezua
74F132SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F132SC fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6852 pcs Datuen fitxa 74F132SC.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-SOIC
Series 74F Packaging Tube
Pakete / kasua 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Sarrera kopurua 2 Zirkuitu kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Max Propagation Delay @ V, Max CL 12.5ns @ 5V, 50pF Logika mota NAND Gate
Logika maila - Behekoa 1.1V Logika maila - Goi 2V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Schmitt Trigger
Deskribapen zehatza NAND Gate IC 4 Channel Schmitt Trigger 14-SOIC Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA