74F132PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 74F132PC
Fabrikatzaileak / Marka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Produktuaren Deskribapena IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14DIP
Fitxak: 74F132PC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
74F132PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 74F132PC fabrikatzailea AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena IC GATE NAND SCHMITT 4CH 14DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 320090 pcs Datuen fitxa 74F132PC.pdf
Tentsioa - hornidura 4.5 V ~ 5.5 V Hornitzaileen gailuen paketea 14-PDIP
Series 74F Packaging Tube
Pakete / kasua 14-DIP (0.300", 7.62mm) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C
Sarrera kopurua 2 Zirkuitu kopurua 4
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Max Propagation Delay @ V, Max CL 12.5ns @ 5V, 50pF Logika mota NAND Gate
Logika maila - Behekoa 1.1V Logika maila - Goi 2V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Schmitt Trigger
Deskribapen zehatza NAND Gate IC 4 Channel Schmitt Trigger 14-PDIP Unekoa - Irteera handia, behekoa 1mA, 20mA