VCS50US15
XP PowerXP Power
VCS50US15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCS50US15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 50W
Fitxak: VCS50US15.pdf
  • Mezua
VCS50US15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCS50US15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4601 pcs Datuen fitxa VCS50US15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.35" L x 3.07" W x 1.38" H (110.5mm x 78.0mm x 35.0mm)
Series VCS Energia (Watts) 50W
Beste izenak 1470-2284 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 3.3A Homologazioak CB