VCS100US15
XP PowerXP Power
VCS100US15 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCS100US15
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 100W
Fitxak: VCS100US15.pdf
  • Mezua
VCS100US15ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCS100US15 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3698 pcs Datuen fitxa VCS100US15.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.26" L x 3.87" W x 1.65" H (159.0mm x 98.2mm x 42.0mm)
Series VCS Energia (Watts) 100W
Beste izenak 1470-2279 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 86% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6.67A Homologazioak CB