VCS70US12
XP PowerXP Power
VCS70US12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCS70US12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 70W
Fitxak: VCS70US12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
VCS70US12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCS70US12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 70W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4341 pcs Datuen fitxa VCS70US12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.12" L x 3.88" W x 1.61" H (130.0mm x 98.5mm x 41.0mm)
Series VCS Energia (Watts) 70W
Beste izenak 1470-2288 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 87% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 5.83A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5.83A Homologazioak CB