VCS50US05
XP PowerXP Power
VCS50US05 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCS50US05
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 50W
Fitxak: VCS50US05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
VCS50US05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCS50US05 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4575 pcs Datuen fitxa VCS50US05.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.35" L x 3.07" W x 1.38" H (110.5mm x 78.0mm x 35.0mm)
Series VCS Energia (Watts) 50W
Beste izenak 1470-2282 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 79% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 8A Homologazioak CB
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VCS100US05
VCS100US05
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 70W
Stockean: 3072 pcs
Deskarga: VCS100US05.pdf
RFQ
VCS70US12
VCS70US12
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 70W