VCS100US12
XP PowerXP Power
VCS100US12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCS100US12
Fabrikatzaileak / Marka: XP Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 100W
Fitxak: VCS100US12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Mezua
VCS100US12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCS100US12 fabrikatzailea XP Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3466 pcs Datuen fitxa VCS100US12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.26" L x 3.87" W x 1.65" H (159.0mm x 98.2mm x 42.0mm)
Series VCS Energia (Watts) 100W
Beste izenak 1470-2278 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 8.33A Homologazioak CB
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VCS50US15
VCS50US15
fabrikatzaileak: XP Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 50W