0201B103K100CT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201B103K100CT
Fabrikatzaileak / Marka: Walsin Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Fitxak: 1.0201B103K100CT.pdf2.0201B103K100CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
0201B103K100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201B103K100CT fabrikatzailea Walsin Technology
deskribapena CAP CER 10000PF 10V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 881640 pcs Datuen fitxa 1.0201B103K100CT.pdf2.0201B103K100CT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 1292-1622-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose