0201B222K100CT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201B222K100CT
Fabrikatzaileak / Marka: Walsin Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2200PF 10V X7R 0201
Fitxak: 1.0201B222K100CT.pdf2.0201B222K100CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
0201B222K100CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201B222K100CT fabrikatzailea Walsin Technology
deskribapena CAP CER 2200PF 10V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19412685 pcs Datuen fitxa 1.0201B222K100CT.pdf2.0201B222K100CT.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 1292-1122-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2200pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 2200pF eskaerak General Purpose