0201B103K6R3CT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201B103K6R3CT
Fabrikatzaileak / Marka: Walsin Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0201
Fitxak: 1.0201B103K6R3CT.pdf2.0201B103K6R3CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
0201B103K6R3CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201B103K6R3CT fabrikatzailea Walsin Technology
deskribapena CAP CER 10000PF 6.3V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25440888 pcs Datuen fitxa 1.0201B103K6R3CT.pdf2.0201B103K6R3CT.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 1292-1120-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose