0201B102K160CT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201B102K160CT
Fabrikatzaileak / Marka: Walsin Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 16V X7R 0201
Fitxak: 1.0201B102K160CT.pdf2.0201B102K160CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
0201B102K160CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201B102K160CT fabrikatzailea Walsin Technology
deskribapena CAP CER 1000PF 16V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 884750 pcs Datuen fitxa 1.0201B102K160CT.pdf2.0201B102K160CT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 1292-1117-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 1000pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: FB 3-15
Stockean: 8740 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: INSERTION BRIDGE 100POS
Stockean: 2098 pcs
Deskarga: 0201993.pdf
RFQ
0201B221K250CT
0201B221K250CT
fabrikatzaileak: Walsin Technology
deskribapena: CAP CER 220PF 25V X7R 0201
Deskarga: 0201B221K250CT.pdf
deskribapena: BRIDGE TERM BLOCK 20POS