0201B101K160CT
Walsin TechnologyWalsin Technology
Walsin Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0201B101K160CT
Fabrikatzaileak / Marka: Walsin Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 16V X7R 0201
Fitxak: 1.0201B101K160CT.pdf2.0201B101K160CT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
0201B101K160CTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0201B101K160CT fabrikatzailea Walsin Technology
deskribapena CAP CER 100PF 16V X7R 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20538901 pcs Datuen fitxa 1.0201B101K160CT.pdf2.0201B101K160CT.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series -
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 1292-1115-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 100pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
0201B103K250CT
0201B103K250CT
fabrikatzaileak: Walsin Technology
deskribapena: CAP CER 10000PF 25V X7R 0201
Stockean: 7234009 pcs
Deskarga: 0201B103K250CT.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: FB 3-15
Stockean: 8740 pcs
Deskarga:
RFQ
deskribapena: TERM BLK INSULATING SLEEVE BLK
Deskarga: 0201731.pdf
deskribapena: INSERTION BRIDGE 100POS