DIP24-1A72-12D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP24-1A72-12D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DIP24-1A72-12D
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena RELAY REED SPST 1A 24V
Fitxak: DIP24-1A72-12D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
DIP24-1A72-12Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DIP24-1A72-12D fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena RELAY REED SPST 1A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36627 pcs Datuen fitxa DIP24-1A72-12D.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 16.8 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 3.6 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 200VAC, 200VDC - Max
Series DIP Askatu ordua 0.1ms
Packaging Tube Beste izenak 3224100112
DIP241A7212D
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Denbora eragilea 0.5ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Diode
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa SPST-NO (1 Form A) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 2 kOhms
Coil Power 290 mW Bobina korrontea 12.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DIP24-1A72-12L
DIP24-1A72-12L
fabrikatzaileak: Standex-Meder Electronics
deskribapena: RELAY REED SPST 1A 24V
Stockean: 38248 pcs
Deskarga: DIP24-1A72-12L.pdf
RFQ
DIP24-1C90-51L
DIP24-1C90-51L
deskribapena: RELAY REED SPDT 500MA 24V
Stockean: 9950 pcs
Deskarga: DIP24-1C90-51L.pdf
RFQ
DIP24-2A72-21D
DIP24-2A72-21D
deskribapena: RELAY REED DPST 1A 24V
Deskarga: DIP24-2A72-21D.pdf
DIP12-2A72-21L
DIP12-2A72-21L
deskribapena: RELAY REED DPST 1A 12V
Deskarga: DIP12-2A72-21L.pdf
DIP12-2A72-21D
DIP12-2A72-21D
Deskarga: DIP12-2A72-21D.pdf
DIP24-1C90-51D
DIP24-1C90-51D
Deskarga: DIP24-1C90-51D.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
deskribapena: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
Deskarga: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP1215
DIP1215
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Deskarga: DIP1215.pdf
DIP24-2A72-21L
DIP24-2A72-21L
Deskarga: DIP24-2A72-21L.pdf
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-280V
Deskarga: DIP2415.pdf
DIP1524-01D3
DIP1524-01D3
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: RF DIPLX 1589.655MHZ/2.55GHZ BGA
Deskarga: DIP1524-01D3.pdf
DIP1215R
DIP1215R