DIP12-2A72-21L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP12-2A72-21L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DIP12-2A72-21L
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena RELAY REED DPST 1A 12V
Fitxak: DIP12-2A72-21L.pdf
  • Mezua
DIP12-2A72-21Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DIP12-2A72-21L fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena RELAY REED DPST 1A 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19289 pcs Datuen fitxa DIP12-2A72-21L.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.8 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 200VAC, 200VDC - Max
Series DIP Askatu ordua 0.1ms
Packaging Tube Beste izenak 3212200021
DIP122A7221L
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Denbora eragilea 0.5ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 500 Ohms
Coil Power 290 mW Bobina korrontea 24.0mA
deskribapena: RELAY REED DPST 1A 12V
Stockean: 14528 pcs
Deskarga: DIP12-2A72-21D.pdf
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Stockean: 4360 pcs
Deskarga: DIP1215.pdf
RFQ
DIP1524-01D3
DIP1524-01D3
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: RF DIPLX 1589.655MHZ/2.55GHZ BGA
Deskarga: DIP1524-01D3.pdf
DIP050-628-160BLF
DIP050-628-160BLF
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Deskarga: DIP050-628-160BLF.pdf
DIP12-1C90-51D
DIP12-1C90-51D
deskribapena: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Deskarga: DIP12-1C90-51D.pdf
DIP24-1A72-12L
DIP24-1A72-12L
deskribapena: RELAY REED SPST 1A 24V
Deskarga: DIP24-1A72-12L.pdf
DIP12-1A72-12L
DIP12-1A72-12L
deskribapena: RELAY REED SPST 1A 12V
Deskarga: DIP12-1A72-12L.pdf
DIP12-1A72-12D
DIP12-1A72-12D
Deskarga: DIP12-1A72-12D.pdf
DIP12-1C90-51L
DIP12-1C90-51L
Deskarga: DIP12-1C90-51L.pdf
DIP1215R
DIP1215R
fabrikatzaileak: Crydom
Deskarga: DIP1215R.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
deskribapena: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
Deskarga: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D