DIP12-1C90-51D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP12-1C90-51D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DIP12-1C90-51D
Fabrikatzaileak / Marka: Standex-Meder Electronics
Produktuaren Deskribapena RELAY REED SPDT 500MA 12V
Fitxak: DIP12-1C90-51D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
DIP12-1C90-51Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DIP12-1C90-51D fabrikatzailea Standex-Meder Electronics
deskribapena RELAY REED SPDT 500MA 12V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11027 pcs Datuen fitxa DIP12-1C90-51D.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 8.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 1.8 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 175VAC, 175VDC - Max
Series DIP Askatu ordua 1.5ms
Packaging Tube Beste izenak 3212001151
DIP121C9051D
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Denbora eragilea 0.7ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Diode
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 500mA Harremanetarako materiala -
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 12VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 500 Ohms
Coil Power 290 mW Bobina korrontea 24.0mA
Produktu erlazionatuak
DIP12-1A72-12D
DIP12-1A72-12D
fabrikatzaileak: Standex-Meder Electronics
deskribapena: RELAY REED SPST 1A 12V
Stockean: 22190 pcs
Deskarga: DIP12-1A72-12D.pdf
fabrikatzaileak: Crydom
deskribapena: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Stockean: 4360 pcs
Deskarga: DIP1215.pdf
RFQ
DIP12-2A72-21L
DIP12-2A72-21L
deskribapena: RELAY REED DPST 1A 12V
Deskarga: DIP12-2A72-21L.pdf
DIP05-2A72-21L
DIP05-2A72-21L
deskribapena: RELAY REED DPST 1A 5V
Deskarga: DIP05-2A72-21L.pdf
DIP050-628-157BLF
DIP050-628-157BLF
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
Deskarga: DIP050-628-157BLF.pdf
DIP05-2A72-21D
DIP05-2A72-21D
Deskarga: DIP05-2A72-21D.pdf
DIP12-1A72-12L
DIP12-1A72-12L
Deskarga: DIP12-1A72-12L.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
deskribapena: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
Deskarga: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP12-2A72-21D
DIP12-2A72-21D
Deskarga: DIP12-2A72-21D.pdf
DIP12-1C90-51L
DIP12-1C90-51L
deskribapena: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Deskarga: DIP12-1C90-51L.pdf
fabrikatzaileak: Amphenol FCI
deskribapena: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Deskarga: DIP050-628-160BLF.pdf
DIP1215R
DIP1215R
fabrikatzaileak: Crydom